CVPP

Mažos vertės skelbimas

Pirkimas atliekamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymu

Darbai

I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas

I.1)

Pavadinimas ir adresai

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija
188710823
Liepų g. 11
Klaipėda
91502
LT
Asmuo ryšiams: Živilė Gocentė
Telefonas: +370 46396104
NUTS kodas:  LT -  LIETUVA
Interneto adresas (-ai):
Pagrindinis adresas: http://www.klaipeda.lt

Neribota, visapusiška tiesioginė ir nemokama prieiga prie pirkimo dokumentų suteikiama:  
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=749791
Pasiūlymai arba prašymai dalyvauti turi būti siunčiami
Pasiūlymai arba prašymai dalyvauti turi būti siunčiami
pirmiau nurodytu adresu

II dalis: Pirkimo objektas ir kita informacija

II.1)

Pavadinimas

KLAIPĖDOS ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ PASTATŲ IŠORĖS PAPRASTOJO REMONTO DARBAI
II.2)

Pagrindinis BVPŽ kodas

45453100  -  Atnaujinimo darbai
II.3)

Informacija apie Europos Sąjungos fondus

Pirkimas yra susijęs su projektu ir (arba) programa, finansuojama Europos Sąjungos lėšomis: ne
II.5)

Pasiūlymų ar prašymų dalyvauti priėmimo terminas

Data:  2024-02-21
Vietos laikas:  13:00

III dalis: Papildoma informacija

III.1)

Papildoma informacija

Klaipėdos švietimo įstaigų („Aitvaro“ gimnazijos ir „Versmės“ progimnazijos) pastatų išorės paprastojo remonto darbai (toliau – darbai). Pirkimo objektas skaidomas į 2 pirkimo dalis:
I pirkimo dalis – Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos, Paryžiaus Komunos g. 14, Klaipėda, fasado remonto darbai. Darbų kiekiai, nurodyti konkurso sąlygų aprašo 1 priede, yra preliminarūs. Sutarties vykdymo metu preliminarūs kiekiai gali būti mažinami – minimaliai bus perkama už 15 000 Eur su PVM (arba 12 396,69 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar darbai neapmokestinami PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM) arba gali būti didinami – maksimaliai bus perkama už ne daugiau kaip 25 000 Eur su PVM (arba 20 661,16 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar darbai neapmokestinami PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM). Išsamesnė perkamų darbų informacija ir reikalavimai pateikiami Techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 3 priedas).
Tiekėjų pasiūlymų kainos šiai pirkimo daliai negali viršyti 20 000 Eur su PVM (arba 16 528,93 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar darbai neapmokestinami PVM, ar dėl kitų priežasčių, dėl kurių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM).
II pirkimo dalis – Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos, I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda, statinio išorės paprastojo remonto darbai. Darbų kiekiai, nurodyti konkurso sąlygų aprašo 2 priede, yra preliminarūs. Sutarties vykdymo metu preliminarūs kiekiai gali būti mažinami – minimaliai bus perkama už 15 000 Eur su PVM (arba 12 396,69 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar darbai neapmokestinami PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM) arba gali būti didinami – maksimaliai bus perkama už ne daugiau kaip 25 000 Eur su PVM (arba 20 661,16 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar darbai neapmokestinami PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM). Išsamesnė perkamų darbų informacija ir reikalavimai pateikiami Techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 4 priedas).
Tiekėjų pasiūlymų kainos šiai pirkimo daliai negali viršyti 20 000 Eur su PVM (arba 16 528,93 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar darbai neapmokestinami PVM, ar dėl kitų priežasčių, dėl kurių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM).
III.2)

Paskelbimo data

2024-02-13

Žalia informacija

Vykdomas žaliasis pirkimas pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2011 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. D1-508 patvirtintą „Aplinkos apsaugos kriterijų taikymo, vykdant žaliuosius pirkimus, tvarkos aprašą“ (toliau – Tvarkos aprašas)

taip

Aplinkos apsaugos kriterijai nustatyti pagal (galima pasirinkti vieną arba kelis variantus):

Tvarkos aprašo 4.1 papunktį (minimalūs aplinkos apsaugos kriterijai)
Tvarkos aprašo 4.3 papunktį (aplinkos apsaugos vadybos sistemos reikalavimai)

Aplinkos apsaugos kriterijai nustatyti pirkimo dokumentų dalyje (galima pasirinkti vieną arba kelis variantus):

Techninėje specifikacijoje
Sutarties vykdymo sąlygose

Priimti kvietimą

Ar tikrai norite priimti kvietimą?