CVPP

Rinkos konsultacija

I dalis: Perkančioji organizacija

I.1)

Pavadinimas ir adresai

VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
124241078
S. Konarskio g. 49
Vilnius
03123
LT
Asmuo ryšiams: Artūras Kudarauskas
Telefonas: +370 52363049
El. paštas: artkud@lrt.lt
NUTS kodas:  LT -  LIETUVA
Interneto adresas (-ai):
Pagrindinis adresas: http://www.lrt.lt

Neribota, visapusiška tiesioginė ir nemokama prieiga prie pirkimo dokumentų suteikiama:  
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=652040
Pasiūlymai arba prašymai dalyvauti turi būti siunčiami
pirmiau nurodytu adresu

II dalis: Objektas

II.1)

Išankstinės konsultacijos objektas. Informacija, kokio indėlio tikimasi iš konsultacijai kviečiamų subjektų

Kilnojama radijo studija
II.2)

Išankstinės konsultacijos tikslas

Tikslas - pasirengti pirkimui, parengti naujausias rinkos tendencijas ir galimybes atitinkančius pirkimo dokumentus, užtikrinančius sąžiningą tiekėjų konkurenciją, bei supažindinti rinkos dalyvius su planuojamu pirkimu. Perkančioji organizacija kviečia rinkos dalyvius teikti savo pastabas, pasiūlymus ir rekomendacijas dėl pirkimo dokumentų projektų pateiktų CVP IS prie pirkimo dokumentų.
II.3)

Išankstinės konsultacijos būdas

Abu būdai
II.4)

Pagrindinis BVPŽ kodas

32320000  -  Televizijos ir garso bei vaizdo aparatūra
II.5)

Preliminari išankstinės konsultacijos trukmė

Data:  2022-08-01
Vietos laikas:  15:00

III dalis: Papildoma informacija

III)

PAPILDOMA INFORMACIJA

VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija planuoja vykdyti Kilnojamos radijo studijos pirkimą. Prieš paskelbiant pirkimą, siekdami jam pasirengti, sužinoti, kokios prekės siūlomos rinkoje, parengti naujausias rinkos tendencijas ir galimybes atitinkančius pirkimo dokumentus, užtikrinančius sąžiningą tiekėjų konkurenciją, bei supažindinti rinkos dalyvius su planuojamu pirkimu, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) 27 straipsniu, organizuojame Kilnojamos radijos studijos pirkimo (toliau – pirkimas) rinkos konsultaciją (toliau – rinkos konsultacija), kuri vykdoma Centrinės viešųjų pirkimų sistemos (toliau – CVP IS) priemonėmis.
Paaiškiname, kad ši rinkos konsultacija yra skelbiama iki pirkimo pradžios. Rinkos konsultacija nėra skelbimas apie pirkimą ar išankstinis skelbimas apie pirkimą. Rinkos konsultacijos metu gauta informacija, nepažeidžiant VPĮ reikalavimų, bus naudojama priimant sprendimus dėl pirkimo organizavimo ir vykdymo. Perkančioji organizacija, gavusi dalyvių siūlymus, pastabas bei įžvalgas, juos išnagrinės ir apibendrintą informaciją (išskyrus informaciją apie kainas, jeigu tokios informacijos bus paprašyta) skelbs CVP IS prie skelbimo apie šią rinkos konsultaciją. Perkančioji organizacija, skelbdama pirkimą, neįsipareigoja atsižvelgti į visus pateiktus dalyvių siūlymus, pastabas ir įžvalgas.
Prašome dalyvių iki CVP IS nurodyto termino pabaigos susipažinti su pateiktais pirkimo dokumentų projektais bei konsultacijos metu pateikti savo pastabas bei įžvalgas.
III.1)

Paskelbimo data

2022-07-20

Priimti kvietimą

Ar tikrai norite priimti kvietimą?